TEL: 65 546 10 82

O Firmie

Firma JAR DOM Świat Mebli została założona przez Jarosława Jarożka 2004 roku przy firmie rodzinnej MEBLEX Głównym impulsem do otwarcia zakładu produkcji mebli , było brak solidnego dostawcy dla firmy handlowej MEBLEX ,dostarczającego meble kuchenne , oraz meble pokojowe na wymiar .Początkowo firma zatrudniła jedna osobę i wraz z właścicielem zajmowano się wytwarzaniem mebli kuchennych na potrzeby rodzinnej firmy handlowej .Duże zapotrzebowanie na meble oraz wprowadzanie nowego asortymentu produkowanych mebli spowodowało , że firma jeszcze w 1 roku zwiększyła zatrudnienie. Przez kolejne lata firma wprowadzała do produkcji nowe modele mebli , powodując , że oprócz mebli kuchennych w oferowanym asortymencie pojawiła się liczna oferta biurek , komód , szafek na buty , stolików W latach 2005-2007 firma pozyskała nowych odbiorców hurtowych tym samym powodując ciągły rozwój firmy..

W lutym 2008 roku z powodu przejścia na emeryturę właściciela firmy MEBLEX , Jarosław Jarożek przejął istniejącą strukturę firmy ( 2 salony meblowe) rozszerzając tym samym działalność firmy o handel detaliczny mebli i wykładzin .

Przedsiębiorstwo nieustannie się rozwija podnosząc jakość obsługi i rozszerzając asortyment by sprostać wymogom klienta. Obecnie Firma zajmuje się sprzedażą detaliczną wykładzin i mebli produkcji własnej jak i innych czołowych producentów w Polsce , oraz sprzedaża hurtową produkowanych przez siebie wyrobów .

Główne kierunki rozwoju nasze firmy to:
– stałe podnoszenie jakości produkowanych wyrobów
– opracowywanie i wdrażanie nowych projektów do produkcji
– wprowadzanie nowych , lepszych półfabrykatów do produkcji