TEL: 65 572 00 63

O Firmie

Firma JAR DOM Świat Mebli została założona przez Jarosława Jarożka w 2004 roku przy firmie rodzinnej MEBLEX. Głównym impulsem do otwarcia zakładu produkcji mebli , był brak solidnego dostawcy dla firmy handlowej MEBLEX, która dostarczała meble kuchenne, oraz meble pokojowe na wymiar. Początkowo firma zatrudniła jedna osobę i wraz z właścicielem zajmowała się wytwarzaniem mebli kuchennych na potrzeby rodzinnej firmy handlowej. Duże zapotrzebowanie na meble oraz wprowadzanie nowego asortymentu produkowanych mebli spowodowało, że firma jeszcze w pierwszym roku działalności zwiększyła zatrudnienie. Przez kolejne lata firma wprowadzała do produkcji nowe modele mebli, powodując, że oprócz mebli kuchennych w oferowanym asortymencie pojawiła się liczna oferta biurek, komód, szafek na buty oraz stolików. W latach 2005-2007 firma pozyskała nowych odbiorców hurtowych tym samym powodując ciągły rozwój firmy.

      W lutym 2008 roku z powodu przejścia na emeryturę właściciela firmy MEBLEX, Jarosław Jarożek przejął istniejącą strukturę firmy ( 2 salony meblowe) rozszerzając tym samym działalność firmy o handel detaliczny mebli i wykładzin .

      Przedsiębiorstwo nieustannie się rozwija podnosząc jakość obsługi i rozszerzając asortyment by sprostać wymogom klienta. Obecnie Firma zajmuje się sprzedażą detaliczną wykładzin i mebli produkcji własnej jak i innych czołowych producentów w Polsce, oraz sprzedażą hurtową produkowanych przez siebie wyrobów .