TEL: 65 572 00 63

About Us

Firma JAR DOM Świat Mebli została założona przez Jarosława Jarożka w 2004 roku przy firmie rodzinnej MEBLEX. Głównym impulsem do otwarcia zakładu produkcji mebli , był brak solidnego dostawcy dla firmy handlowej MEBLEX, która dostarczała meble kuchenne, oraz meble pokojowe na wymiar. Początkowo firma zatrudniła jedna osobę i wraz z właścicielem zajmowała się wytwarzaniem mebli kuchennych na potrzeby rodzinnej firmy handlowej. Duże zapotrzebowanie na meble oraz wprowadzanie nowego asortymentu produkowanych mebli spowodowało, że firma jeszcze w pierwszym roku działalności zwiększyła zatrudnienie. Przez kolejne lata firma wprowadzała do produkcji nowe modele mebli, powodując, że oprócz mebli kuchennych w oferowanym asortymencie pojawiła się liczna oferta biurek, komód, szafek na buty oraz stolików. W latach 2005-2007 firma pozyskała nowych odbiorców hurtowych tym samym powodując ciągły rozwój firmy.
W lutym 2008 roku z powodu przejścia na emeryturę właściciela firmy MEBLEX, Jarosław Jarożek przejął istniejącą strukturę firmy ( 2 salony meblowe) rozszerzając tym samym działalność firmy o handel detaliczny mebli i wykładzin.
Przedsiębiorstwo nieustannie się rozwija podnosząc jakość obsługi i rozszerzając asortyment by sprostać wymogom klienta. Obecnie Firma zajmuje się sprzedażą detaliczną wykładzin i mebli produkcji własnej jak i innych czołowych producentów w Polsce, oraz sprzedażą hurtową produkowanych przez siebie wyrobów.

Od 15 lat na rynku

Offer

Meble kuchenne
Meble na zamówienie
Szafy wnękowe, zabudowy
see all

Promocje

Specjalna oferta

Sprawdź aktualne promocje i zapoznaj się z przygotowaną przez nas specjalną ofertą.

see more

Nie jesteśmy tylko sklepem meblowym, od ponad 15 lat zajmujemy się również projektowaniem i produkcją mebli.

Wyprzedaże

Listopad 14, 2018

Wyprzedaże biurek w kolorze kalwados i buk ! Krzesło Iso w gratisie!!

(więcej…) see more
Marzec 29, 2017

Wyprzedaż kuchnia Kasia MDF

Wyprzedaż ekspozycji - 40 % od cen katalogowych (więcej…) see more